Kolejne dobre wyniki z North Sails

Sezon regatowy w pełni i co weekend na różnych akwenach odbywają się większe lub mniejsze regaty. Bardzo dobrze radzą sobie załogi, które napędzają żagle North Sails.

Delphia 24 OD
W Pucku załogi jachtów Delphia 24 OD rywalizowały w Star Telekom CUP (11-12.06.2016). Na najwyższym stopniu podium stanęła załoga Flexistav Sailing Team z Pawłem Tarnowskim za sterem, która już od kilku sezonów pływa pod żaglami North Sails. Na trzecim miejscu uplasował się Startelekom Team z Waldemarem Sałatą, których jacht częściowo wyposażony jest w żagle North Sails.
Po 4 imprezach zaliczanych do Pucharu Polski klasy Delphia 24 OD załoga Flexistav prowadzi również w całej klasyfikacji, a Startelekom jest na drugiej pozycji.

Klasa Optimist
Również młodzi żeglarze pływający z North Sails osiągają sukcesy. W Pucharze Ziemi Złocienieckiej (11-12.06), które odbyły się na jeziorze Siecino, northsailsowe żagle pomogły stanąć na najwyższym podium w klasie Optimist zarówno w grupie A jak i B (w grupie B również na 3 miejscu)

Nautica 450
Jeszcze lepsze wyniki osiągnięte zostały w klasie Nautica 450 podczas Poznan Open na Jeziorze Kierskim (11-12.06). W prawdzie z pewnym niedosytem, bo pogoda nie dopisała i nie wszystkie zaplanowane starty udało się przeprowadzić, ale za to całe podium, czyli  1, 2*, 3* miejsce napędzały żagle North Sails (* – jacht pływa z częściowo wyposażony w żagle North Sails).

Puchar Mariny Gdańsk
Dobrymi miejscami mogą pochwalić się także jachty morskie. W Pucharze Mariny Gdańsk (11-12.06) o krok od zwycięstwa znalazły się jachty Duży Ptak, Bigger Johnka i Eljacht – załogi wywalczyły 2-gie lokaty w klasyfikacjach: