Długa historia z Pucharem Ameryki

North Sails ma długą historię z Pucharem Ameryki, będąc dostawcą każdego obrońcy tytułu i jednocześnie jego konkurentów od 1988 roku. Nasza wspólna historia to jedna z innowacji, która często skutkowała przełomowymi projektami żagli i materiałów.

Nawet jeśli jachty i zasady mogły zmienić się w ciągiu kolejnych lat, Puchar Ameryki jest najstarszym trofeum w sporcie (od 1851 r.) i pozostaje jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. W regatach biorą udział najlepsze jachty wregatowe, które nieustannie przekraczają granice tego, co jest możliwe. Załogi reprezentujące tylko cztery kraje (Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia i Szwajcaria) zdobywały trofeum tych ponad 160-letnich regat.

Wielu członków zespołu North Sails było i pozostaje ściśle związane z Pucharem. Uważani są za światowej klasy ekspertów posiadających niezrównaną wiedzę i doświadczenie. Nasze produkty niezmiennie spełniają wysokie wymagania zespołów, m.in. pod względem technologii, wydajności i trwałości, w połączeniu z niezrównaną obsługą serwisową. Prezes North Sails i weteran America’s Cup, Ken Read, powiedział:

„Żagle North Sails stały się częścią America’s Cup, ponieważ firma zawsze starała się być liderem technologicznym. Kto wie jak będzie to wyglądać za kolejnych 10-15 lat? Daję naszym projektantom, technikom i inżynierom całkiem spore pole decyzji jaki będzie kolejny krok. Z pewnością będzie fascynujące oglądać te postępy, zawsze tak było.”

YouTube Preview Image

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*