North Sails Squash Day już w lutym! (aktualizacja)

Jachty czekają na kolejny sezon, ale nie zwalniamy tempa. Wszystkich żeglarzy, którzy lubią aktywnie spędzać czas zapraszamy na North Sails Squash Day, który odbędzie się 4 lutego 2017 w gdańskim klubie Hedonia Squash.

Zobacz zaproszenie na North Sails Squash Day:

YouTube Preview Image

Wprawdzie nie na wodzie, a na korcie, zaś zamiast steru czy liny – rakieta, ale zapewniamy, że emocji nie zabraknie. Żeglarze, którzy już złapali ‘squashowego’ bakcyla i pewnie czują się w tej konkurencji, podczas North Sails Squash Day będą mogli wziąć udział w turnieju squasha. Swój udział potwierdził już m.in. Łukasz Przybytek, olimpijczyk w klasie 49er. Natomiast Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić się w tym sporcie – zapraszamy na lekcję, podczas której profesjonalny trener squasha wprowadzi w tajniki techniki. Na wszystkich, którzy do nas dołączą czekać będą też inne atrakcje – program w informacjach na dole strony.

Jednak North Sails Squash Day to więcej niż tylko dobra zabawa, bowiem wpisowe, które zostanie zebrane podczas wydarzenia zostanie przeznaczone na cel charytatywny. Chcemy wesprzeć Wojtka Zabłockiego, trenera żeglarstwa, któremu niedawno przyszło stanąć do bardzo poważnej walki, walki z chorobą nowotworową. Jest to nowotwór złośliwy jelita grubego. Wojtek, w ramach chemioterapii, musi przyjmować lek Cetuximab, który nie jest refundowany, a potrzeba na niego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla rodziny Wojtka jest to kwota nieosiągalna, ale razem możemy więcej.

W ramach North Sails Squash Day uruchomione zostały też charytatywne aukcje zdjęć – więcej o tym można przeczytać w osobnym wpisie >>tutaj<<.

O Wojtku Zabłockim

Wojtek Zabłocki jest zasłużonym dla regionu wielkopolskiego trenerem zarówno młodych żeglarzy jak i pływaków. Od wielu lat funkcjonuje na terenie różnych klubów. W żeglarstwie najpierw był to Jachtklub Wielkopolski, gdzie zaczynał swoją karierę żeglarską, a chcąc, aby wielu młodych ludzi również połknęło żeglarskiego bakcyla, Wojtek od 1993 roku jest trenerem kolejnych pokoleń młodych żeglarzy.

Od 1993 do 2000 roku był trenerem klasy Cadet oraz OK Dinghy, w tym trenerem reprezentacji narodowej na Mistrzostwach Świata klasy Cadet w 2000 roku.
W klasie OK Dinghy jego zawodnicy wielokrotnie zdobywali miejsca na podium, w tym to najwyższe, piersze miejsce Mistrzostw Polski Juniorów.

Od 2003 roku po dzień dzisiejszy Wojtek trenuje klasę Optimist w grupie B. Obecnie jest trenerem Żeglarskiego Ludowego Klubu Sportowego, gdzie kolejne pokolenia młodych żeglarzy wprowadza w tajniki tego pięknego sportu.

Od lat związany jest również z pływaniem – jest trenerem tej dyscypliny w klubie Warta Poznań przy Szkole Podstawowej nr 14 i znajdującym się tam też gimnazjum.

Wojtek w zasadzie całe życie poświęcił na szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego jest to ktoś, komu warto pomóc.

 

 ZAGRAJMY DLA WOJTKA!

Rejestrację do turnieju i lekcji oraz lista zgłoszonych można znaleźć tutaj>>>

Aktualna lista zgłoszonych uczestników: klik>>>

Strona wydarzenia na Facebookuklik>>>

 

DRABINKA STARTOWA

 

WAŻNE INFORMACJE

WSPIERAJĄ NAS:

              

NAZWA TURNIEJU: NORTH SAILS SQUASH DAY

TERMIN: sobota 04.02.2017 godz. od 17:00 do ok. 22.00

MIEJSCE: Hedonia Squash, Gdańsk ul. Załogowa 17

ZGŁOSZENIA: prosimy dokonywać internetowo za pomocą platformy
http://nauticanord.myliveregatta.com/pl/events/register/id/72

Konieczne jest przesłanie dowodu wpłaty opłaty wpisowej oraz scanu patentu żeglarskiego lub licencji żeglarskiej na info@pl.northsails.com. Dokumenty te można również okazać na miejscu.

ZAMKNIĘCIE LIST STARTOWYCH: drabinka max 32 osoby. UWAGA! Rejestracja została przedłużona do piątku 03.02.2017 do godz. 12:00 (dla osób, które zarejestrowały się w terminie przedłużonym nie gwaratntujemy koszulek); godz. 13:00 losowanie, drabinka.

INNE KATEGORIE: Przy zgłoszeniu się min. 5 zawodników/-czek możliwe jest otworzenie dodatkowych kategorii, np. damska, klasy regatowej, teamu żeglarskiego.

DRABINKA: 16 – 32 z grą best of 3

KORTY/PIŁKA: 5 kortów SAXON / Piłka Dunlop Pro **

WPISOWE: min. 70,00PLN – minimalne wpisowe to 70 PLN, ale cel naszego squashowego spotkania jest szczytny, więc zachęcamy do wpłacania wyższych wpłat.

Wpisowe prosimy wpłacać do:
Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu: Zabłocki, 6425

NAGRODY:

  • Dla najlepszej trójki zawodników puchary.
  • Dodatkowo: nagrody rzeczowe za miejsca 1, 2, 3.

HARMONOGRAM (dalsze szczegóły – wkrótce):

17:00 Przywitanie i początek rozgrywek
17:05 Łukasz Przybytek: ‘Nasz start w Rio’
17:30 Roman Paszke ‘Regaty Morskie’
18:00 North Sails Sails Symulator (do ok. 19:00)
21:00 Finał (w zależności od ilości zawodników godzina może ulec zmianie)

UWAGI DODATKOWE:

  • Lista Zawodników, Drabinka po losowaniu oraz harmonogram gier zostanie zamieszczony na stronie www.north.sails.pl
  • Zawodnicy, którzy odpadną w eliminacjach rozegrają turniej pocieszenia.
  • Organizator zapewnia przekąski, kawę, herbatę i inne napoje.
  • Po turnieju przewidziane jest afterparty.

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*